İletişim

İletişim

Adres İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi A Blok Maslak-İstanbul
Telefon 0 (212) 276 44 49
Gsm 0 (530) 317 55 20
Fax 0 (212) 286 57 67
Email info@onkim.com.tr
  Muhasebe departmanı, hafta içi saat 08:30 - 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

MARMARA BÖLGE MÜDÜRÜ

Pınar TAPKAN
Email : pinar@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 55

 

İSTANBUL
Avrupa Yakası Bölge Sorumlusu

 

Oğuzhan ÖZTÜRK
Email : oguzhan@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 54
 

 

Barbaros MUSAOĞLU
Email : barbaros@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 57
Edirne, Kırklareli, Tekirdağ

 

İSTANBUL
Anadolu Yakası, Balıkesir, Bandırma, Edremit, Ayvalık, Bursa, Yalova ve Kayseri Bölge Sorumlusu

Esin AĞAOĞLU
Email : esin@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 52

 

İSTANBUL
Anadolu Yakası, Gebze, Sakarya, Kocaeli, Gölcük ve Adapazarı Bölge Sorumlusu

Sevil ÇETİN
Email : sevil@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 62

 

ANTALYA

Oya POLAT
Email : oya@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 60
Antalya, Burdur, Isparta

 

ADANA

Amber Dilşan ŞENSOY
Email : amber@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 53
Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, İskenderun

 

GAZİANTEP

Esengül DEMİRDAŞ
Email : esengul@onkim.com.tr
Gsm : 0 530 456 19 99 / 0 507 489 85 79
Gaziantep, Kahramanmaraş

 

KARADENİZ BÖLGE SORUMLUSU

Oğuzhan ÖZTÜRK
Email : oguzhan@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 54
Giresun, Rize, Samsun, Ordu, Trabzon, Zonguldak
 

İÇ ANADOLU BÖLGE MÜDÜRÜ

Hüseyin ÖNDİN
Email : huseyin@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 59
 

İç Anadolu Bölge Sorumlusu

Dilek ALTAN
Email : dilek@onkim.com.tr
Gsm : 0542 826 14 27
Aksaray, Ankara, Çankırı, Çorum, Eskişehir, Karaman, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat, Kıbrıs
 

 

BAYİLERİMİZ

Ege Bölge Bayisi

Ceyhun GAZİOĞLU
Email : ceyhun@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 51
Aydın, Denizli, Mugla, Manisa, Uşak, İzmir, Bodrum, Çeşme
 

Doğu Anadolu Bölge Bayisi

Nurhan ONAY
Email : nurhan@onkim.com.tr
Gsm : 0535 562 72 42
Adıyaman, Ağrı, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Malatya, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Tunceli, Van
 

Temsilcilik Başvuru Formu için Tıklayınız.

 

İLETİŞİM FORMU



Yıldız (*) işaretli alanlar zorunludur.