Gebe Eğitimi Katılım FormuYıldız (*) işaretli alanlar zorunludur.

Bu form veya mail ile almış olduğumuz Kişisel Verileriniz, kalite standartlarımızın arttırılması ve doğuma kadar sizleri takip edebilmek, hatasız hizmet vermek için şirketimizde özel olarak şifrelenmiş olan yazılım programına Yönetim Kurulu ve www.onkim.com.tr sayfasında Ekibimiz olarak görülen Müşteri İlişkilerinin göreceği şekilde işlenmektedir.

Bu alınan kişisel veriler bu yazılım sisteminde 10 yıl süre ile saklanmakta olup, üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Kordon Kanı ve veya Göbek Kordonu Saklanması Sözleşmesi imzalanması durumunda alınan verilere ilişkin Aydınlatma Metni ve Gizlilik Sözleşmesi dosyanız ile de size verilecektir. İş bu Aydınlatma Metni ve Gizlilik Sözleşmesi www.onkim.com.tr sayfasının KVKK Kısmından da ulaşabilirsiniz.

EĞİTİMLER

Onkim ile Doğuma ve Bebeğe Hazırlanıyoruz
17.4.2022

Doğum şekli ne olursa olsun, her doğum bir mucizedir!

Doğumu doğru öğrenip, korkulardan özgürleşerek, eşiniz ve bebeğinizle yapacağınız bu en özel yolculuğun neşesini hissedip, tadını çıkarmanız için size destek olacağız.

17 NİSAN 2022 Pazar günü 10:00 - 18:00 saatleri arasında , Pera Palace Hotel’ de Op. Dr. İnci ÇAVUŞOĞLU @opdrincicavusoglu, Emzirme Danışmanı ve Bebek Hemşiresi Esra ERTUĞRUL @bebeimgeliyor, Ebe ve Hamile Eğitmeni Yeşim USLU @bahartadindagebelik ile doğuma hazırlık, doğum süreci ile ilgili tüm konuların konuşulacağı eğitimimize tüm ailelerimizi bekliyoruz.

Online başvuru sonrası katılım onayı mail ile bildirilecektir. Eğitim ÜCRETSİZ !!! olup, YÜZ YÜZE yapılacaktır. Kontenjan sınırlıdır !!!