BİZE ULAŞIN

  Telefon
  Faks
0 212 286 57 67
  E-Posta
info@onkim.com.tr
  Adres
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü Üniversite Mah. Sarıgül Sok. No: 37/2 Avcılar - İstanbul
Muhasebe departmanı, hafta içi saat 08:30 - 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

 

İSTANBUL
Avrupa Yakası Bölge Sorumlusu

 

Ümit YILDIZ
Email : umit@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 54
Giresun, Rize, Samsun, Ordu, Trabzon, Zonguldak, Karabük, Bartın

 

Barbaros MUSAOĞLU
Email : barbaros@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 57
Edirne, Kırklareli, Tekirdağ

 

İSTANBUL
Anadolu Yakası, Bursa, Yalova Bölge Sorumlusu

 

Yaşar Murat KÜRKÇÜ
Email : yasar@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 52
 

 

İSTANBUL
Anadolu Yakası, Gebze, Sakarya, Kocaeli, Gölcük ve Adapazarı, Bolu, Düzce Bölge Sorumlusu

 

Tevfik KAYHAN
Email : tevfik@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 62
 

 

 

HÜCRESEL ÜRÜNLER
Fibroblast – Saç Folikülü – SVF (Stromal Vasküler Fraksiyon) – MKH (Mezenkimal Kök Hücre) – Diş Pulpası Bankacılığı

 

Murat ERDEN
Email : muraterden@onkim.com.tr
Gsm : 0530 317 55 20
 

 

Bilal YILMAZ
Email : bilal@onkim.com.tr
Gsm : 0541 276 17 51
 

 

Semra MACİT
Email : semra@onkim.com.tr
Gsm : 0530 433 80 44
Bursa Bölge Bayisi

 

İç Anadolu Bölge Sorumlusu

Emel DAĞDEVİREN
Email:emel@onkim.com.tr
Gsm:0530 523 32 59
Aksaray, Amasya, Ankara, Çankırı, Çorum, Eskişehir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Tokat, Yozgat

 

İç Anadolu Bölge Sorumlusu

Damla ERGAN
Email:damla@onkim.com.tr
Gsm:0542 826 14 27
Aksaray, Amasya, Ankara, Bolu, Çankırı, Çorum, Düzce, Eskişehir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Tokat, Yozgat

 

AKDENİZ - DOĞU GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE MÜDÜRÜ
ANTALYA, BURDUR, ISPARTA, HATAY, İSKENDERUN, MERSİN, ADANA, OSMANİYE, GAZİANTEP, KAHRAMANMARAŞ, KİLİS

Oya İŞLEK
Email : oya@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 60

 

ANTALYA, BURDUR, ISPARTA

Yılmaz GÜNEYARSLAN
Email : yilmaz@onkim.com.tr
Gsm : 0546 577 41 70
Antalya, Burdur, Isparta

 

ADANA, HATAY, OSMANİYE, MERSİN

Belma ÖĞE
Email:belma@onkim.com.tr
Gsm:0530 523 32 53
Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, İskenderun

 

GAZİANTEP,KAHRAMANMARAŞ BÖLGE SORUMLUSU

Ali Sinan DEMİR
Email:alisinan@onkim.com.tr
Gsm:0541 334 88 27
Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis

 

AKDENİZ - DOĞU ANADOLU - GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE SORUMLUSU

Burcu TÜRER
Email:burcu@onkim.com.tr
Gsm:0543 529 39 06
Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, İskenderun, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Şanlıurfa

 

KARADENİZ BÖLGE SORUMLUSU

Ümit YILDIZ
Email:umit@onkim.com.tr
Gsm:0530 523 32 54
Giresun, Rize, Samsun, Ordu, Trabzon, Zonguldak, Karabük, Bartın

 

 

BAYİLERİMİZ

Ege Bölge Bayisi

Ceyhun GAZİOĞLU
Email:ceyhun@onkim.com.tr
Gsm:0530 523 32 51
Aydın, Balıkesir, Bandırma, Edremit, Ayvalık, Denizli, Mugla, Manisa, Uşak, İzmir, Bodrum, Çeşme

 

Doğu Anadolu Bölge Bayisi

Nurhan ONAY
Email:nurhan@onkim.com.tr
Gsm:0535 562 72 42
Adıyaman, Ağrı, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Malatya, Mardin, Siirt, Tunceli, Van

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sorumlusu

Pembe SAVAŞ
Email:wellcarelabs@onkim.com.tr
Gsm:+90 533 860 60 32

 

Azerbaycan Sorumlusu

Hüseyin TÜRKMEN
Email:azerbaycan@onkim.com.tr
Tel:+994 55 501 22 10

 

 

Yaşadığınız Şehirdeki Bölge Sorumlumuz


İLETİŞİM FORMU



Yıldız (*) işaretli alanlar zorunludur.