BİZE ULAŞIN

  Telefon
  Faks
0 212 286 57 67
  E-Posta
info@onkim.com.tr
  Adres
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü Üniversite Mah. Sarıgül Sok. No: 37/2 Avcılar - İstanbul
Muhasebe departmanı, hafta içi saat 08:30 - 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

MARMARA BÖLGE MÜDÜRÜ

Pınar TAPKAN
Email : pinar@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 55
 

 

İSTANBUL
Avrupa Yakası Bölge Sorumlusu

 

Ümit YILDIZ
Email : umit@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 54
Giresun, Rize, Samsun, Ordu, Trabzon, Zonguldak, Karabük, Bartın

 

Barbaros MUSAOĞLU
Email : barbaros@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 57
Edirne, Kırklareli, Tekirdağ

 

İSTANBUL
Anadolu Yakası, Bursa, Yalova Bölge Sorumlusu

 

Esin AĞAOĞLU
Email : esin@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 52
 

 

İSTANBUL
Anadolu Yakası, Gebze, Sakarya, Kocaeli, Gölcük ve Adapazarı, Bolu, Düzce Bölge Sorumlusu

 

Sevil ÇETİN
Email : sevil@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 62
 

 

Hücresel Ürünler Marmara Bölge Temsilcisi
Fibroblast, Mezenkimal Kök Hücre, Diş Pulpası

 

Murat ERDEN
Email : muraterden@onkim.com.tr
Gsm : 0530 317 55 20
 

 

ANTALYA

Oya POLAT
Email : oya@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 60
Antalya, Burdur, Isparta

 

ADANA

Atilla BÜYÜKBURÇ
Email:atilla@onkim.com.tr
Gsm:0530 523 32 53
Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, İskenderun

 

GAZİANTEP

Esengül DEMİRDAŞ
Email : esengul@onkim.com.tr
Gsm : 0 530 456 19 99 / 0 507 489 85 79
Gaziantep, Kahramanmaraş

 

KARADENİZ BÖLGE SORUMLUSU

Ümit YILDIZ
Email:umit@onkim.com.tr
Gsm:0530 523 32 54
Giresun, Rize, Samsun, Ordu, Trabzon, Zonguldak, Karabük, Bartın

 

İÇ ANADOLU BÖLGE MÜDÜRÜ

Hüseyin ÖNDİN
Email:huseyin@onkim.com.tr
Gsm:0530 523 32 59

 

İç Anadolu Bölge Sorumlusu

Dilek ALTAN
Email:dilek@onkim.com.tr
Gsm:0542 826 14 27
Aksaray, Amasya, Ankara, Çankırı, Çorum, Eskişehir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Tokat, Yozgat, Kıbrıs

 

BAYİLERİMİZ

Ege Bölge Bayisi

Ceyhun GAZİOĞLU
Email:ceyhun@onkim.com.tr
Gsm:0530 523 32 51
Aydın, Balıkesir, Bandırma, Edremit, Ayvalık, Denizli, Mugla, Manisa, Uşak, İzmir, Bodrum, Çeşme

 

Doğu Anadolu Bölge Bayisi

Nurhan ONAY
Email:nurhan@onkim.com.tr
Gsm:0535 562 72 42
Adıyaman, Ağrı, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Malatya, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Tunceli, Van

 

Azerbaycan Sorumlusu

Pınar TAPKAN
Email : pinar@onkim.com.tr
Gsm : +90 530 523 32 55
 

Temsilcilik Başvuru Formu için Tıklayınız.

 

Yaşadığınız Şehirdeki Bölge Sorumlumuz


İLETİŞİM FORMU



Yıldız (*) işaretli alanlar zorunludur.